Fellne15 me goma m+s

Shitet nga: naim 21 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me 5 bulona me goma m+s ne gjendje te mir mund te kontaktoni edhe permes vaiberit +38649314325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim