Fellnet 15 inq 5 shtrafa

Shitet nga: naim 26 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet brabus 15inq me 5shtrafa ne gjendje te mir me goma m+s vaiberi +38649314325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim