Fellnet 15 m+s

Shitet nga: naim 20 Dhj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me goma m+s ne gjendje te mir qmimi 140 e vaiber +38649314325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim