Fellnet 15

Shitet nga: Valon 11 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 15 ME Goma Veres Kto ne Foto Jan

Kam Edhe Viber +38649105821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim