Fellnet 16 55 205 me goma i kam pas un golf 4

Shitet nga: burimi 02 Mar 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
po shiten fellnet jan te mirra edhe gomat tmira M+S ose mundem edhe ndrrim me fellne 15 per golf 4 me pes shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim