Fellnet 17 coll per gollf 4 jon shum te mira

Shitet nga: xxxxx 24 Nën 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

297 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellmet jon te mira edhe gomat jon te mira shini fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim