Fellnet 185.55.R15 -01

Shitet nga: Leotrim 15 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jon ne gjendje te rregullt ju mir pres 2 goma jan te mir 2 jo edhe aq te kqija ju mir pres
bajn edhe por golf.1.2.3 .opell.reno.Audi.etjju mir presos .ne .kt. nr. 049189034
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim