Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

Shitet nga: Arberi Sot 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 25 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne viber
+38349707797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim