Fellnet r15

Shitet nga: Albii 23 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   280 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 5 6 passat per ma shume informata kontakto ne ket nr 045601535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim