Fellnet

Shitet nga: sabri 27 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Urgjent shiten vetem fellnet me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim