GOMA + FELLNE

Shitet nga: Fellne 05 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999,99 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma + Fellne nr-17, per modelin e vetures "FORD MUSTANG". Gomat jane te veres, jane shum te mira dhe shume pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim