GOMA te DIMRIT , RROT KAPSE , BANDASH

Shitet nga: Privat 03 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim shum lloje
Te Gomave te DIMRIT , Bandashave te Hekurit , Rrot kapseve , Fell gave
Te sjellura nga Gjermania

KOMPLET GOMA me Bandash te balancuara per Golf 4

KOMPLET GOMA me Bandash per Opel Corsa

GOMAT Jan

13, 14 ,15 ,
Michelin , Good year , Continental

BANDASHAT Jan - 5 shrafa

GOLF 4 - 15 , - 49 €
ZAFIRA - , 16 _ 49 €
ASTRA - , 16 - 49 €
CORSA - 13 - 45 €

RROT CAPSE Jan

GOLF 4 - 15 €
GOLF 5 - 15 €
PASSAT - 15 €

ALU FELLGAT Jan

GOLF 5 , Audi , Passat, 17 c
OPEL ZAFIRA Opc, ASTRA, 16 c, 17 c


Te gjitha Jan originale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim