GOMA

Shitet nga: CADI 09 Mar 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gom te Importuara nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim