Goma .

Shitet nga: Privat 03 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira , gomat jan 13 , edhe me qmim te volitshem per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit - 044319751 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim