Goma me profil shum shum te mir

Shitet nga: Basri Qerimi 29 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri per gjip dhe vetur
Gomat per gjip : Jan me firmen HANKOOK jan per ver dhe dimer M+S prodhimi i gomave : P 255/70 R15 108H MADE IN KOREA jan me fellne siq shihet dhe ne foto jan me 6 burmaka dhe kan profil shum te mir
Goma per vetur :Jan me firmen TOYO Edhe keto goma jan per dimer dhe ver M+S madhesia e gomave : 155/80 R13 79Q MADE IN JAPAN jan me 4 burmak dhe kan profil shum te mir
Per meshum iformata na kontaktoni ne numrin+37744990759 mundi te na thirrni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim