Goma

Shitet nga: fatmir 30 Mar 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te ardhura nga gjermania jan dy cop 18 - 65 - 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim