Goma

Shitet nga: Sead 25 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gomat 15-she shum pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim