Goma

Shitet nga: dina 19 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat M+S 165-65-14 me bandash per vetura polo 1.4 tdi viti i prodhit 2004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim