Goma

Shitet nga: Agon 20 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma te perdorura 165/70 R 13 797 M+S , shume te ruajtura per dimer gomat bejne per vw golf , pasat, vent, seat, opel vekter, corse, kaliber , astra ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim