Goma

Shitet nga: miri 25 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat 245]45R18 thuaj se te reja te perdorura veq nje sezon shif ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim