Goma

Shitet nga: Bajram 25 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma t veres gomat jan ardh nga zvica jan t mira gati t reja jan 275.30.19 qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim