Goma 11-she (3 copa)

Shitet nga: goma 17 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 11-she (3 copa)
Ne gjendje t'shkelqyer.
Per me shum kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim