Goma 13

Shitet nga: Valoni 23 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomat me fellne edhe kapak 13 firma hankook
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim