Goma 13

Shitet nga: Valon 05 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 13 me Bandash siq shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim