Goma 15-she

Shitet nga: beni 25 Nën 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 15-she shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim