Goma 15she per Golf 5, Passat,Mercedes etj...

Shitet nga: Goma 22 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 15-she me bandasha 5 shtrafa jan M+S
Gomat jan te ardhura nga Germania dhe Bojn per Golf 5, Passat, Mercedes Audi etj..
Jan pak te pordorura ne Gjermani siq mund te shifen dhe ne foto
Per ma shum info +377 44 460 397 dhe viber
049 893 446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim