Goma 16 M+S 205/50 16

Shitet nga: behar 25 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet goma m+s 16 esht e ruajtne e kom pas rezerv kush esht i interesua qmim esht 15 euro fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim