Goma 16 pirelli 225-55-16 PIRELl

Shitet nga: Pronari 20 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ( mishellin ). jan shum te mira. 225-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim