Goma 16

Shitet nga: vali 06 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma 16 shum te mira te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim