Goma 17 po golf edhe audi por dimer

Shitet nga: besnik 06 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma por golf edhe audi por dimer por me shum informata lajmroni ne numrat ton 045-590-425 kemi edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim