Goma 195-55-15

Shitet nga: afrim 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195-55-15 goma per audi a3 ose golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim