Goma 195.55.16

Shitet nga: goma 04 Jan 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat ngjendje tmir 195.55.16 firma pirelli grepat ikan 5 mm as nuk ushtoin e as nuk gjujn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim