Goma 195 60 15

Shitet nga: Nezhat 25 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit me fellne fellnet jan per toyota nr 044 210 929.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim