Goma 195/65/15 - Continental

Shitet nga: Valmir 22 Pri 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres 195/65/15 ne gjendje te mire,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim