Goma 205/60/15

Shitet nga: gomma 10 Pri 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jone te ardhura nga germany
I shes 4 goma te veres me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim