Goma 235/55R16C

Shitet nga: Kastriot 28 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat sapo kane ardhur nga gjermania. 2 goma jane ne shitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim