Goma Continental 255/50R19

Shitet nga: Kastriot 28 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane continental 255/50R19 107V 4x4 wintercontact. Gomat sapo kane ardhur nga Gjermania. Jane 4 goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim