Goma.M+S 205/60/15R /91H

Shitet nga: Kushtrim 20 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane shume te mira.
Shes kshtu komplet, dmth nuk i ndaj gomat pi fellgave.
Bojnë për golf, audi dhe pasat; etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim