Goma R17

Shitet nga: besnik 15 Gsh 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma (te perdorura) continental 225/45 17 shum te mira per me shum info.044 548628 apo 049 858728 VB.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim