Goma dimri 15she me C

Shitet nga: ilir 06 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma dimri 195/70 R15 shum te mira pak te perdorura te sjellura nga Austria.
shes edhe dy goma 15 me C mesatarisht te mira si dhe veq nje gomë per rezerv ose kush e ka veq nje te demtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim