Goma dimri

Shitet nga: Arbim 06 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit te ardha nga Zvicra numri i gomave 15-she jane te rutne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim