Goma dimrit M+S

Shitet nga: Goma 24 Dhj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri 195-65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim