Goma dimrit SAVA

Shitet nga: vali 12 Tet 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma ter dimrit numer 14coll ne gjendje shum te mir pothuajse te reja jan 2014 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim