Goma me bandash ,16-she , per vw

Shitet nga: Bekim 18 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandash 16-she me 5 shtrafa. Jan te perdorura .Bajn per touran , etj .Qmimi 150€ per me shum info 045 619 041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim