Goma me bandash per kombi ford 14c

Shitet nga: Berat 10 Nën 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan pothuajse te reja vetem ni muaj te perdorura 195 75 14c ikam vetem 2copa mebandasha te kombit ford arsya e shi+377 44 480 303tjes se gomave esht se e kam shit kombin per mashum kontakto
044195864 -049 241 388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim