Goma me bandasha 5 vrima 165.70.14

Shitet nga: Fuad 23 Jan 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandasha 165 70 14 me 5 vrima te ardhura nga gjermoni nje sezon jan te perdorura po thuajse te reja gomat jan te firmes kleber
viber +37744 828 882 dhe +37744241039


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim