Goma per golf 4 M&S michelin 205/55/16

Shitet nga: Goma per dimer 21 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me bandash komplet per golf 4
205/55/16m&s per dimer. Bandashat dy jan te ri me tiketa dy jan pak te perdorur. Per inf. ne nr e tel.
049361383
045608923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim