Goma per golf 4 polo opel etj

Shitet nga: Gom 19 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandash 5 vrima
viber +37744241039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim