Goma per traktor

Shitet nga: arif 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   65 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira dhe bejn per rakovic,570 , 577.
Per ma shum kont. ne tel.ose ne vb.
044-170-009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim