Goma per xhipa

Shitet nga: ismajl 13 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per xheep Firelli 2copa 245*50*17 Donllop 2 copa 275*55 17 bejna ndrrime me tjeter sende
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim